10.78€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Equip Fiber Optic LC-SC Duplex MM 50/125 OM2 1m 254311

Equip Fiber Optic LC-SC Duplex MM 50/125 OM2 1m 254311
Ražotājs
Equip
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
1 m
Savienotājs 1
LC duplex
Savienotājs 2
SC duplex
Kabeļa tips
Multi-mode
Meklēt Equip Fiber Optic LC-SC Duplex MM 50/125 OM2 1m 254311 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x