8.67€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Equip fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange LSOH 5m

Equip fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange LSOH 5m
Keyfeatures: n- cable specification: I-VH 2 x 1G n- Multimode n- connector: ceramic ferrule n- cladding: low smoke and zero halogen n- cable color: orange
Ražotājs
Equip
Strāvas vada garums
5 m
Savienojums (i)
ST/SC
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt Equip fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange LSOH 5m internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x