9.03€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Equip fibre optic patchcable LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 1m

Equip fibre optic patchcable LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 1m Equip fibre optic patchcable LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 1m Equip fibre optic patchcable LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 1m
Ražotājs
Equip
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-20 - 70 °C
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
RoHS atbilstība
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 80 °C
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Datu pārsūtīšanas ātrums
10 Gbit/s
REACH atbilstību
Y
Insertion loss
0,5 dB
Meklēt Equip fibre optic patchcable LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 1m internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x