9.39€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Equip 254215

Equip 254215 Equip 254215
The equip®Fiber Optic Patch Cord is made of superior materials to ensure an insertion loss, return loss, and endface geometry connection. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehensive collection of lengths and connectors to fulfill your demand for the deployment.
- Multi-mode, duplex- Connector: ceramic-ferrule- Cladding: low smoke and zero halogen- Cable spec: I-VH 2 x 1G- Cable jacket color: orange- Each cable includes a measure protocol- OM1 = 62.5/125mμ, OM2 = 50/125mμ
Ražotājs
Equip
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-20 - 70 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Savienojums (i)
LC/ST
RoHS atbilstība
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 80 °C
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Kabeļa tips
OM2
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
REACH atbilstību
Y
Insertion loss
0,5 dB
Meklēt Equip 254215 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x