14.72€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Equip Patchcord światłowodowy Duplex LC/ST 2m (255212)

Equip Patchcord światłowodowy Duplex LC/ST 2m (255212) Equip Patchcord światłowodowy Duplex LC/ST 2m (255212) Equip Patchcord światłowodowy Duplex LC/ST 2m (255212)
The equip®Fiber Optic Adapter Cable is made of superior materials to ensure an insertion loss, return loss, and endface geometry connection. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehensive collection of lengths and connectors to fulfill your demand for the deployment.
- Connector: Ceramic-ferrule- Cladding: Low smoke and zero halogen- Cable spec: I-VH 2 x 1G- OM3= 50/125mμ- Cable jacket color: Turtuoise- Each cable includes a measure protocol
Ražotājs
Equip
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-20 - 70 °C
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
RoHS atbilstība
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 80 °C
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
REACH atbilstību
Y
Insertion loss
0,5 dB
Meklēt Equip Patchcord światłowodowy Duplex LC/ST 2m (255212) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x