9.06€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki CABLE FIBER OPTIC LC/LC 5M/CFO-LCLC-OM2-5M GEMBIRD

CABLE FIBER OPTIC LC/LC 5M/CFO-LCLC-OM2-5M GEMBIRD CABLE FIBER OPTIC LC/LC 5M/CFO-LCLC-OM2-5M GEMBIRD CABLE FIBER OPTIC LC/LC 5M/CFO-LCLC-OM2-5M GEMBIRD
Ražotājs
Gembird
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 80 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Svars
76g
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Kabeļa tips
OM2
Pilna dupleksa režīms
Fiber mode structure
Multi-mode
Insertion loss
0,3 dB
Meklēt CABLE FIBER OPTIC LC/LC 5M/CFO-LCLC-OM2-5M GEMBIRD internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x