8.73€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Iesaki Gembird fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange 1m

Gembird fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange 1m Gembird fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange 1m Gembird fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange 1m Gembird fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange 1m
- Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2)- Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss- Integrated STSC-connectors for an easy and reliable connection
Ražotājs
Gembird
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 80 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
Svars
32 g
Savienotājs 1
ST
Savienotājs 2
SC
Kabeļa tips
OM2
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Insertion loss
0,3 dB
Meklēt Gembird fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange 1m internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x