25.58€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Good Connections Patchcord światłowodowy LC-LC, Multi OM4, 20m (LW-820LC4)

Good Connections Patchcord światłowodowy LC-LC, Multi OM4, 20m (LW-820LC4) Good Connections Patchcord światłowodowy LC-LC, Multi OM4, 20m (LW-820LC4)
Ražotājs
Good Technology
Krāsa
Rozā
Strāvas vada garums
20 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Meklēt Good Connections Patchcord światłowodowy LC-LC, Multi OM4, 20m (LW-820LC4) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x