10.92€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Good Connections LWL Kabel LC-ST Single OS1 2m - LW-902LT

Good Connections LWL Kabel LC-ST Single OS1 2m - LW-902LT Good Connections LWL Kabel LC-ST Single OS1 2m - LW-902LT
Ražotājs
Good Technology
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Single-mode
Meklēt Good Connections LWL Kabel LC-ST Single OS1 2m - LW-902LT internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x