16.22€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Good Connections Patchcord światłowodowy, LC-LC Multi OM3, 5m (LW-805LC3)

Good Connections Patchcord światłowodowy, LC-LC Multi OM3, 5m (LW-805LC3) Good Connections Patchcord światłowodowy, LC-LC Multi OM3, 5m (LW-805LC3)
Ražotājs
Good Technology
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Meklēt Good Connections Patchcord światłowodowy, LC-LC Multi OM3, 5m (LW-805LC3) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x