1952.79€

Piegādes laiks no noliktavas:

5 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Hewlett Packard Enterprise ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transc

Ražotājs
HP
Svars
200 g
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
0 - 85%
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
10000 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3ae
Platums
5,56 cm
Dziļums
1,37 cm
Augstums
1,19 cm
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000 m
RoHS atbilstība
FFiber optic connector
LC
Duplex system
Full
Fiber cable diameters supported
9/125
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
2
Interfeisa tips
SFP+
Auto MDI/MDI-X
Kabeļa tips
Single-mode
SFP transceiver type
LR
Skaits komplektā
1 gab

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK TG-3468
Top prece
13.01€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
21.18€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
17.28€

Ražotājs: Polycom

 
55.54€

Ražotājs: Cisco

 
60.98€

Ražotājs: Asus

 
68.42€

Ražotājs: Allied Telesis

 
78.03€

Ražotājs: Zebra

 
144.48€

Ražotājs: LevelOne

 
146.36€

Ražotājs: LevelOne

 
227.46€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: Zebra

  3 PORT MIMO ANTENNA WITH
132.90€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
93.81€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
202.10€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
436.56€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-524 perlgrau
72.18€
Meklēt Hewlett Packard Enterprise ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transc internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x