895.10€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Hewlett-Packard BLc 10Gb SR SFP+ (455883-B21)

Hewlett-Packard BLc 10Gb SR SFP+ (455883-B21) Hewlett-Packard BLc 10Gb SR SFP+ (455883-B21)
A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 400m on OM4 multi-mode fiber.
What's new
- SFP+ form factor- 10G Ethernet transmission speed- 400m transmissions on OM4 multi-mode cable- 300m transmissions on OM3 multi-mode cable- 850nm wavelength
Ražotājs
HP
Platums
1,34 cm
Dziļums
5,65 cm
Augstums
8,5 mm
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 80%
Interfeisa tips
SFP+
Sertifikācija
MSA
Skaits komplektā
1 gab
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
10 - 85%
Saderīgas ierīces
HP BladeSystem c-Class
Pilna dupleksa režīms
Enerģijas patēriņš
0,8 W
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
10000 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
Kabeļa tips
Multi-mode
Karstā pārnese (hot-swap)
Pieslēgums
10GBASE-SR
Hot-Plug atbalsts
FFiber optic connector
LC
SFP transceiver type
SR
Auto MDI/MDI-X
Viļņa garums
850 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
400 m
Fiber cable diameters supported
62.5/125, 50/125

Mēs iesakām

Ražotājs: HP

  Hewlett-Packard 652757-B21
Top prece
188.95€

Tips: Turētāji

Ražotājs: HP

  HP Inc. TOWER STAND
Top prece
15.83€

Ražotājs: APC

 
131.60€

Ražotājs: Lenovo

 
381.48€

Ražotājs: HP

 
962.28€

Ražotājs: Cisco

  16GB SD CARD MODULE
78.07€

Ražotājs: StarTech.com

  3 PORT PCI LP FIREWIRE CARD
22.43€

Ražotājs: Adaptec

  Adaptec 6405 KIT SATA/SAS PCIe (2271100-R)
443.74€

Ražotājs: Adaptec

  Adaptec AFM-600 FOR 6 SERIES
198.58€

Ražotājs: Adaptec

  Adaptec AFM-700 SUPERCAP KIT
228.36€

Ražotājs: Adaptec

  Adaptec RAID 6405E KIT/128 SATA/SAS
225.07€

Ražotājs: Adaptec

  Adaptec RAID 6805E
291.26€

Ražotājs: Adaptec

  Adaptec RAID 6805E SGL/128 SATA/SAS
284.32€

Ražotājs: Adaptec

  Adaptec RAID 71605E SGL/256 SATA/SAS
395.86€

Ražotājs: Adaptec

  Adaptec RAID 72405 SGL/1024 SATA/SAS
1023.55€

Ražotājs: Adaptec

  Adaptec RAID 7805 KIT/1024 SATA/SAS
695.17€

Ražotājs: Adaptec

  ADAPTEC RAID 81605ZQ SINGLE
1215.99€

Ražotājs: Adaptec

  Adaptec RAID 8405 SGL/256 SATA/SAS
452.51€

Ražotājs: Adaptec

  ADAPTEC RAID 8805 SINGLE
625.55€
Meklēt Hewlett-Packard BLc 10Gb SR SFP+ (455883-B21) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x