553.71€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Hewlett-Packard ProCurve 10-GbE SFP+ LR Transceiver (J9151A)

Hewlett-Packard ProCurve 10-GbE SFP+ LR Transceiver (J9151A) Hewlett-Packard ProCurve 10-GbE SFP+ LR Transceiver (J9151A) Hewlett-Packard ProCurve 10-GbE SFP+ LR Transceiver (J9151A) Hewlett-Packard ProCurve 10-GbE SFP+ LR Transceiver (J9151A) Hewlett-Packard ProCurve 10-GbE SFP+ LR Transceiver (J9151A)
A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber.
Ražotājs
HP
Platums
5,56 cm
Dziļums
1,37 cm
Augstums
1,19 cm
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
0 - 85%
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
10000 Mbit/s
Tīkla standarts
IEEE 802.3ae
RoHS atbilstība
Svars
200 g
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
10000 m
Kabeļa tips
Single-mode
Interfeisa tips
SFP+
FFiber optic connector
LC
SFP transceiver type
LR
Šķiedras kanāla pieslēgvieta
2
Fiber cable diameters supported
9/125
Duplex system
Full
Auto MDI/MDI-X
Skaits komplektā
1 gab
Meklēt Hewlett-Packard ProCurve 10-GbE SFP+ LR Transceiver (J9151A) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x