912.63€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Hewlett-Packard J9152A

Hewlett-Packard J9152A Hewlett-Packard J9152A Hewlett-Packard J9152A Hewlett-Packard J9152A Hewlett-Packard J9152A
A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for 10-Gigabit connectivity up to 220 m on legacy multimode fiber.
Ražotājs
HP
Izmēri
55,5 x 13 x 12 mm
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienojuma tehnoloģija
Vadu
Interfeiss
1 x 10GBase-LRM
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
10000 Mbit/s
Sertifikācija
WEEE
Viļņa garums
1310 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
220 m
Forma
SFP+
Pilna dupleksa režīms
Savienojums (i)
LC
Kabeļa tips
62.5/125 μm / 50/125 μm
Ekspluatācijas augstums
0 - 3000 m

Mēs iesakām

Ražotājs: Belkin

  BELKIN Mini Bluetooth V. 4.0 USB 2.0
Top prece
20.10€

Ražotājs: StarTech.com

  StarTech.com WIRELESS N ROUTER REPEATER
Top prece
22.49€

Ražotājs: Tp-link

  TP-LINK UE300 USB3.0 TO GB ETH ADAPTER
Top prece
19.56€

Ražotājs: Polycom

 
55.54€

Ražotājs: Cisco

 
62.91€

Ražotājs: Allied Telesis

 
64.43€

Ražotājs: Zebra

 
130.51€

Ražotājs: LevelOne

 
149.78€

Tips: Transmitter&receiver

Ražotājs: StarTech.com

 
307.13€

Ražotājs: Ferrari electronic

  1XS0/BRI 2 OCS/EXC2007 CERT.
1682.41€

Ražotājs: Dialogic

  1Yr Service Bundle DMG2030DTIQ
3012.26€

Ražotājs: Dialogic

  1YR STANDARD PER UNIT PLAN BDL
1366.14€

Ražotājs: Zebra

  2.4 GHZ ANTENNAS 802.11B/G
115.47€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo BT-Modul 40
107.86€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 524
292.22€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo K-Modul 544
191.72€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo LAN-Modul 509
434.11€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-524 perlgrau
68.45€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP K-MODUL 524 SCHWARZ
64.49€

Ražotājs: AGFEO

  Agfeo MFP LAN-508/509,
66.53€
Meklēt Hewlett-Packard J9152A internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 7/10
x