95.71€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki Hewlett-Packard Switch HPK J9054C X111 SFP LC FX Transceiver - J9054C 3RD

Hewlett-Packard Switch HPK J9054C X111 SFP LC FX Transceiver - J9054C 3RD Hewlett-Packard Switch HPK J9054C X111 SFP LC FX Transceiver - J9054C 3RD
A small form-factor pluggable (SFP) 100Base-FX transceiver that provides 100 Mbps full-duplex connectivity up to 2 km on multimode fiber.
Ražotājs
HP
Auto MDI/MDI-X
Sertifikācija
MSA
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 80%
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
10 - 85%
Platums
1,34 cm
Dziļums
5,65 cm
Augstums
8,5 mm
Pieslēgums
100Base-FX
FFiber optic connector
LC
Interfeisa tips
SFP
Datu pārsūtīšanas ātrums (max)
100 Mbit/s
Maksimālais pārskaitījums attālums
2000 m
Kabeļa tips
Multi-mode
Skaits komplektā
1 gab
Hot-Plug atbalsts
Meklēt Hewlett-Packard Switch HPK J9054C X111 SFP LC FX Transceiver - J9054C 3RD internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x