177.12€

Piegādes laiks no noliktavas:

1 - 5 darba dienas

Līzinga kalkulators:

Līzinga kompānija Pirmā iemaksa (%) Termiņš mēnešos
12
Pirmā iemaksa (%):
Ikmēn. maks.:
Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo līzinga kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Iesaki HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC

HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC


Type ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC
Standard n/a
Interface 1 1000Base-LX port (IEEE 802.3z Type 1000Base-LX); Connector: LC; Duplex: full;
Data Transfer Rate n/a
Network Cables Type: either single-mode or multimode; Low metal content, single-mode fiber-optic, complying with ITU-T G.652 and ISO/IEC 793-2 Type B1; 62.5/125 μm or 50/125 μm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber-optic, complying with ITU-T G.651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectively (a mode conditioning patch cord may be needed in some multimode fiber installations); Maximum distance: 10 km (single mode) or 550 m (multimode);
Duplex n/a
Switching Method n/a
MAC Address Table n/a
VLAN n/a
Data Buffer n/a
Security n/a
Mirroring n/a
LED n/a
Power n/a
Package Contents n/a
System Requirements n/a
Width 13.7 mm
Depth 56.9 mm
Height 12.3 mm
Weight 0.020 Kg
Warranty Lifetime
Ražotājs
HP

Mēs iesakām

Ražotājs: Equip

 
99.90€

Ražotājs: Rittal

 
554.06€

Ražotājs: Lenovo

Procesora tips: Intel Xeon

Instalēto procesoru skaits: 1

Operatīvā atmiņa: 8 GB

Maksimālā iekšējā atmiņa: 192 GB

 
897.71€

Ražotājs: Lenovo

Procesora tips: Intel Xeon

Instalēto procesoru skaits: 1

Operatīvā atmiņa: 8 GB

Maksimālā iekšējā atmiņa: 768 GB

 
1437.25€

Ražotājs: Lenovo

Procesora tips: Intel Xeon

Instalēto procesoru skaits: 1

Operatīvā atmiņa: 4 GB

Maksimālā iekšējā atmiņa: 32 GB

 
1330.21€

Ražotājs: Anttron

  Anttron DTVRack Empty rack with - 189930
537.84€

Ražotājs: Cisco

Procesora tips: Intel Xeon

Instalēto procesoru skaits: 2

Operatīvā atmiņa: 16 GB

Maksimālā iekšējā atmiņa: 384 GB

  Cisco UCS C220M4S W/2XE52609V3
2946.27€

Ražotājs: Cisco

Procesora tips: Intel Xeon

Instalēto procesoru skaits: 2

Operatīvā atmiņa: 16 GB

Maksimālā iekšējā atmiņa: 384 GB

  Cisco UCS C220M4S W/2XE52620V3 2X8GB
2808.23€

Ražotājs: Cisco

Procesora tips: Intel Xeon

Instalēto procesoru skaits: 2

Operatīvā atmiņa: 128 GB

Maksimālā iekšējā atmiņa: 768 GB

  Cisco UCS SP SEL B200M4 STANDARD1
6618.60€

Ražotājs: Dell

Procesora tips: Intel Xeon

Instalēto procesoru skaits: 1

Operatīvā atmiņa: 16 GB

Maksimālā iekšējā atmiņa: 768 GB

  Dell PE R730 (PER73003A)
2059.76€

Ražotājs: Digitus

  Digitus 7U SOHO CABINET (DN-19 07-U-EC)
159.90€

Ražotājs: Elo Touch Solution

Procesora tips: Intel Core i3

Operatīvā atmiņa: 2 GB

Maksimālā iekšējā atmiņa: 16 GB

  ELO TouchSystems IDS COMPUTER I3 (E001292)
960.91€
Meklēt HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 7/10
x