65.34€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki Huawei eSFP-GE-SX-MM850 02315204

Huawei eSFP-GE-SX-MM850 02315204 Huawei eSFP-GE-SX-MM850 02315204
eSFP, 850nm, 0.5km, LC, Multi-mode Module
Ražotājs
Huawei
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda
10 - 80%
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda
10 - 80%
Viļņa garums
850 nm
Maksimālais pārskaitījums attālums
500 m
Kabeļa tips
Multi-mode
FFiber optic connector
LC
Meklēt Huawei eSFP-GE-SX-MM850 02315204 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x