13.14€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel LC/ST 50/125µm OM2 1m - 88501

InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel LC/ST 50/125µm OM2 1m - 88501 InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel LC/ST 50/125µm OM2 1m - 88501
- LWL Duplex cable- 2x LC plug to 2x ST plug- Thread: 50/125µm, OM2- No halogen
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Meklēt InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel LC/ST 50/125µm OM2 1m - 88501 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x