27.44€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel SC/SC 50/125µm OM2 30m - 83530

InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel SC/SC 50/125µm OM2 30m - 83530 InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel SC/SC 50/125µm OM2 30m - 83530
- LWL Duplex cable;- 2x SC plug to 2x SC plug;- Thread: 50/125µm, OM2;- No halogen.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
30 m
Gender type
male/male
Kodola/apšuvuma diametrs
125
Meklēt InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel SC/SC 50/125µm OM2 30m - 83530 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x