13.28€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel SC/ST 50/125µm OM3 2m - 82502O

InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel SC/ST 50/125µm OM3 2m - 82502O InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel SC/ST 50/125µm OM3 2m - 82502O
Ražotājs
InLine
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
2 m
Savienotājs 2
2x ST
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Kabeļa diametrs
2 mm
Meklēt InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel SC/ST 50/125µm OM3 2m - 82502O internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x