15.13€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 50/125µm, OM2, 7m (88647)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC,  50/125µm,  OM2,  7m (88647) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC,  50/125µm,  OM2,  7m (88647)
- LWL Duplex cable- 2x LC plug to 2x SC plug- Thread: 50/125µm, OM2- No halogen
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
7 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
SC
Pilna dupleksa režīms
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 50/125µm, OM2, 7m (88647) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x