12.56€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Kabel ?wiat?owodowy LC/ST, 50/125µm, OM2, 0.5m (88504)

InLine Kabel ?wiat?owodowy LC/ST, 50/125µm, OM2, 0.5m (88504) InLine Kabel ?wiat?owodowy LC/ST, 50/125µm, OM2, 0.5m (88504) InLine Kabel ?wiat?owodowy LC/ST, 50/125µm, OM2, 0.5m (88504)
- Duplex Fiber Optic Cable.- Fiber: Multi Mode 50/125µm OM2, halogen-free LSZH.- diameter 3.0mm (x2).- 2x LC plug to 2x ST plug.- Fiber Color: Orange.- with test report inside.- in reclosable POS bag with EAN code.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Ar zīmējumu
Strāvas vada garums
0.5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
2x LC
Savienotājs 2
2x ST
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Kabeļa tips
OM2
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Kabeļa krāsa
Oranža
Meklēt InLine Kabel ?wiat?owodowy LC/ST, 50/125µm, OM2, 0.5m (88504) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x