22.21€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/SC, 50/125µm, OM2 20m (83520)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/SC, 50/125µm, OM2 20m (83520) InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/SC, 50/125µm, OM2 20m (83520)
- LWL Duplex cable;- 2x SC plug to 2x SC plug;- Thread: 50/125µm, OM2;- No halogen.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
20 m
Gender type
male/male
Kodola/apšuvuma diametrs
125
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/SC, 50/125µm, OM2 20m (83520) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 6/10
x