15.07€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/ST, 50/125µm, OM2, (82575)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/ST, 50/125µm, OM2, (82575) InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/ST, 50/125µm, OM2, (82575)
- LWL Duplex cable- 2x ST plug to 2x SC plug- Thread: 50/125µm, OM2- No halogen
Ražotājs
InLine
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/ST, 50/125µm, OM2, (82575) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x