17.28€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST, 50/125µm, OM2 10m (81510)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST,  50/125µm,  OM2 10m (81510) InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST,  50/125µm,  OM2 10m (81510)
- LWL Duplex cable- 2x ST plug to 2x ST plug- Thread: 50/125µm, OM2- No halogen
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
10 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
ST
Savienotājs 2
ST
Pilna dupleksa režīms
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST, 50/125µm, OM2 10m (81510) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 8/10
x