23.52€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST, 50/125µm, OM2 20m (81520)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST,  50/125µm,   OM2 20m (81520) InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST,  50/125µm,   OM2 20m (81520)
- LWL Duplex cable- 2x ST plug to 2x ST plug- Thread: 50/125µm, OM2- No halogen
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
20 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
ST
Savienotājs 2
ST
Pilna dupleksa režīms
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST, 50/125µm, OM2 20m (81520) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x