21.29€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 62.5/125µm, OM1, 20m (88659)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 62.5/125µm, OM1, 20m (88659) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 62.5/125µm, OM1, 20m (88659)
- Duplex Fiber Optic Cable- Fiber: Multi Mode 62.5/125µm OM1, halogen-free LSZH- diameter 3.0mm (x2)- 2x LC plug to 2x SC plug- Fiber Color: Orange- with test report inside- in reclosable POS bag with EAN code
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
20 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
SC
Kabeļa tips
OM1
Core diameter
62,5 µm
Cladding diameter
125 µm
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 62.5/125µm, OM1, 20m (88659) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x