16.75€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 62.5/125µm, OM1, 7.5m (88657E)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 62.5/125µm, OM1, 7.5m (88657E) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 62.5/125µm, OM1, 7.5m (88657E)
Ražotājs
InLine
Krāsa
Ar zīmējumu
Strāvas vada garums
7.5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
SC
Kabeļa tips
OM1
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
62,5 µm
Cladding diameter
125 µm
Kabeļa krāsa
Oranža
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 62.5/125µm, OM1, 7.5m (88657E) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x