18.82€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 50/125µm, OM3 10m (88640O)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 50/125µm,  OM3 10m (88640O) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 50/125µm,  OM3 10m (88640O)
- Duplex Fiber Optic Cable- Fiber: Multi Mode 50/125µm OM3, halogen-free LSZH- diameter 2.0mm (x2)- Fiber Color: Turquoise- with test report inside
Ražotājs
InLine
Strāvas vada garums
10 m
Gender type
male/male
Pilna dupleksa režīms
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 50/125µm, OM3 10m (88640O) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x