23.75€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 50/125µm, OM2 20m (88639)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 50/125µm,  OM2 20m (88639) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 50/125µm,  OM2 20m (88639)
- LWL Duplex cable;- 2x LC plug to 2x SC plug;- Thread: 50/125µm, OM2;- No halogen.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
20 m
Gender type
male/male
Kodola/apšuvuma diametrs
125
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/SC, 50/125µm, OM2 20m (88639) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x