16.97€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 62.5/125µm, OM1, 10m (88630)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 62.5/125µm, OM1,  10m (88630) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 62.5/125µm, OM1,  10m (88630)
- LWL Duplex cable- 2x LC plug to 2x LC plug- Thread: 62.5/125µm, OM2- No halogen
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
10 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Pilna dupleksa režīms
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 62.5/125µm, OM1, 10m (88630) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x