17.28€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST 9/125µm OM2 10m (88611)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy  LC/ST 9/125µm OM2 10m (88611) InLine Patchcord ?wiat?owodowy  LC/ST 9/125µm OM2 10m (88611)
- LWL Duplex cable.- 2x LC plug to 2x ST plug.- Thread: 9/125µm, OM2.- No halogen.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
10 m
Gender type
male/male
Kodola/apšuvuma diametrs
9/125 µm
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST 9/125µm OM2 10m (88611) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x