12.21€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST 62.5/125µm OM1 0.5m (88604)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST 62.5/125µm OM1 0.5m (88604) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST 62.5/125µm OM1 0.5m (88604)
- Duplex Fiber Optic Cable- Fiber: Multi Mode 62.5/125µm OM1, halogen-free LSZH- diameter 3.0mm (x2)- 2x LC plug to 2x ST plug- Fiber Color: Orange- with test report inside- in reclosable POS bag with EAN code
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
0.5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Kabeļa tips
OM1
Core diameter
62,5 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST 62.5/125µm OM1 0.5m (88604) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x