14.72€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST 62.5/125µm OM1 2m (88602)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST 62.5/125µm OM1 2m (88602) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST 62.5/125µm OM1 2m (88602)
Fiber optical duplex cable, LC/ST 62.5/125µm.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Pilna dupleksa režīms
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST 62.5/125µm OM1 2m (88602) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072U 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 2/10
x