21.91€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM3 15m (88545O)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM3 15m (88545O) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM3 15m (88545O)
- Duplex Fiber Optic Cable- Fiber: Multi Mode 50/125µm OM3, halogen-free LSZH- diameter 2.0mm (x2)- Fiber Color: Turquoise- with test report inside
Ražotājs
InLine
Strāvas vada garums
15 m
Gender type
male/male
Pilna dupleksa režīms
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM3 15m (88545O) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 6/10
x