17.58€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 15m (88545)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2,  15m (88545) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2,  15m (88545)
- LWL Duplex cable- 2x LC plug to 2x LC plug- Thread: 50/125µm, OM2- No halogen
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
15 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 15m (88545) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x