14.01€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM3 0.5m (88544O)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC,  50/125µm,  OM3 0.5m (88544O) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC,  50/125µm,  OM3 0.5m (88544O) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC,  50/125µm,  OM3 0.5m (88544O)
- Duplex Fiber Optic Cable- Fiber: Multi Mode 50/125µm OM3, halogen-free LSZH- diameter 2.0mm (x2)- 2x LC male to 2x LC male- Fiber Color: Turquoise- with test report inside- in reclosable POS bag with EAN code
Ražotājs
InLine
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
0.5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Kabeļa tips
OFC
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Kabeļa diametrs
2 mm
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM3 0.5m (88544O) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 8/10
x