33.72€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM3 30m (88530O)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM3 30m (88530O) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM3 30m (88530O)
- Duplex Fiber Optic Cable.- Fiber: Multi Mode 50/125µm OM3, halogen-free LSZH.- diameter 2.0mm (x2).- 2x LC male to 2x LC male.- with test report inside.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
30 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Pilna dupleksa režīms
Kabeļa diametrs
2 mm
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM3 30m (88530O) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x