31.06€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 30m (88530J)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2,  30m (88530J) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2,  30m (88530J)
Ražotājs
InLine
Krāsa
Pelēks, Oranžs, Balts
Strāvas vada garums
30 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Kabeļa tips
OM2
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Kabeļa krāsa
Oranža
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 30m (88530J) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 8/10
x