28.69€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 25m (88523A)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2,  25m (88523A) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2,  25m (88523A)
Fiber optical duplex cable, InLine®, LC/LC 50/125µm.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
25 m
Gender type
male/male
Kodola/apšuvuma diametrs
125
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 25m (88523A) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x