23.21€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 20m (88523)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2,  20m (88523) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2,  20m (88523)
- LWL Duplex cable;- 2x LC plug to 2x LC plug;- Thread: 50/125µm, OM2;- No halogen.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
20 m
Gender type
male/male
Kodola/apšuvuma diametrs
125
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 20m (88523) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: GoPro

GoPro HERO 5 BLACK + SanDisk 64GB Extreme 90MBs MicroSDXC (CHDHX-501-EU)
501.31€ 429.00€
K8XPGNUF
Promo kods Nopirka 0/5
x