16.15€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 5m (88522)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2,  5m (88522) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2,  5m (88522)
- LWL Duplex cable;- 2x LC plug to 2x LC plug;- Thread: 50/125µm, OM2;- No halogen.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Kodola/apšuvuma diametrs
125
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 5m (88522) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x