19.44€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST 50/125µm OM4 5m (88505P)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy  LC/ST 50/125µm OM4 5m (88505P) InLine Patchcord ?wiat?owodowy  LC/ST 50/125µm OM4 5m (88505P)
- Duplex Fiber Optic Cable- Fiber: Multi Mode 50/125µm OM3, halogen-free LSZH- diameter 2.0mm (x2)- with test report inside
Ražotājs
InLine
Krāsa
Lillā
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Pilna dupleksa režīms
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST 50/125µm OM4 5m (88505P) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x