13.28€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST, 50/125µm OM3 0.5m (88504O)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST,  50/125µm OM3 0.5m (88504O) InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST,  50/125µm OM3 0.5m (88504O)
- Duplex Fiber Optic Cable- Fiber: Multi Mode 50/125µm OM3, halogen-free LSZH- diameter 3.0mm (x2)- 2x LC plug to 2x ST plug- Fiber Color: Turquoise- with test report inside- in reclosable POS bag with EAN code
Ražotājs
InLine
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
0.5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy LC/ST, 50/125µm OM3 0.5m (88504O) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x