16.86€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/SC, 62.5/125µm, OM1, 7.5m (83675)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/SC, 62.5/125µm, OM1,  7.5m (83675) InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/SC, 62.5/125µm, OM1,  7.5m (83675)
- LWL Duplex cable;- 2x SC plug to 2x SC plug;- Thread: 62.5/125µm, OM2;- No halogen.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
7.5 m
Gender type
male/male
Kodola/apšuvuma diametrs
62.5/125 µm
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/SC, 62.5/125µm, OM1, 7.5m (83675) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x