19.44€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/ST, 50/125µm, OM4 5m (82505P)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/ST, 50/125µm, OM4 5m (82505P) InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/ST, 50/125µm, OM4 5m (82505P) InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/ST, 50/125µm, OM4 5m (82505P)
- Duplex Fiber Optic Cable.- Fiber: Multi Mode 50/125µm OM4, halogen-free LSZH.- diameter 2.0mm (x2).- 2x SC plug to 2x ST plug.- Fiber Color: Purple.- with test report inside.- in reclosable POS bag with EAN code.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Melns, Pelēks, Lillā, Sarkans
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
2x SC
Savienotājs 2
2x ST
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Kabeļa tips
OM4
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Kabeļa krāsa
Lillā
Kabeļa diametrs
2 mm
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy SC/ST, 50/125µm, OM4 5m (82505P) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x