29.29€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel ST/ST 50/125µm OM3 25m (81525O)

InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel ST/ST 50/125µm OM3 25m (81525O) InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel ST/ST 50/125µm OM3 25m (81525O)
- Duplex Fiber Optic Cable- Fiber: Multi Mode 50/125µm OM3, halogen-free LSZH- diameter 2.0mm (x2)- 2x ST plug to 2x ST plug- Fiber Color: Turquoise
Ražotājs
InLine
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
25 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
ST
Savienotājs 2
ST
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
12 µm
Meklēt InLine ?wiat?owodowy Duplex Kabel ST/ST 50/125µm OM3 25m (81525O) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x