16.05€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST, 50/125µm, OM4 3m (81503P)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST,  50/125µm,   OM4 3m (81503P) InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST,  50/125µm,   OM4 3m (81503P)
- Duplex Fiber Optic Cable- Fiber: Multi Mode 50/125µm OM3, halogen-free LSZH- diameter 3.0mm (x2)- with test report inside
Ražotājs
InLine
Krāsa
Lillā
Strāvas vada garums
3 m
Gender type
male/male
Pilna dupleksa režīms
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST, 50/125µm, OM4 3m (81503P) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072U
730.00€ 599.00€
ILH7G4KT
Promo kods Nopirka 0/3
x