29.29€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST, 62.5/125µm, OM1, 30m (81630)

InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST, 62.5/125µm, OM1,  30m (81630) InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST, 62.5/125µm, OM1,  30m (81630)
- LWL Duplex cable- 2x ST plug to 2x ST plug- Thread: 62.5/125µm, OM2- No halogen
Ražotājs
InLine
Krāsa
Sarkana
Strāvas vada garums
30 m
Gender type
male/male
Pilna dupleksa režīms
Kodola/apšuvuma diametrs
62.5/125 µm
Meklēt InLine Patchcord ?wiat?owodowy ST/ST, 62.5/125µm, OM1, 30m (81630) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x