9.21€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki InLine Adapter ?wiat?owodowy, Duplex ST/SC, m?ski, szary (89991)

InLine Adapter ?wiat?owodowy, Duplex ST/SC, m?ski, szary (89991) InLine Adapter ?wiat?owodowy, Duplex ST/SC, m?ski, szary (89991)
- 1x Duplex ST connector to 1x Duplex SC connector.- Multi mode.- Sleeve: metal.
Ražotājs
InLine
Krāsa
Bēša
Savienotājs 1
ST
Savienotājs 2
SC
Meklēt InLine Adapter ?wiat?owodowy, Duplex ST/SC, m?ski, szary (89991) internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x